מיתוג עסקים קטנים

 

מיתוג לעסקים קטנים

כל עסק צריך מיתוג ויפה שעה אחת קודם. יש הגורסים כי מיתוג הוא למעשה חלק מקונספט שיווקי ושניתן לגזור מאופי העסק למיתוג. זה נכון כמובן אבל יש לעשות הבחנה בין מיתוג לקונספט.

קונספט הוא למעשה זיהוי הקונספט הייחודי של העסק. ככה ניתן ליצור אסטרטגיה שיווקית נכונה לארגון. מיתוג מאידך הינה שיטה בסיסית יותר, מיתוג מתייחס להיכן אנחנו רוצים למקם את העסק שלנו בין המתחרים הרבים הקיימים בשוק ולדעת מה אנו רוצים להוציא מהמוצר שלנו.

מכיוון שמיתוג למעשה ממקם את העסק שאותו אנו רוצים למתג ביחס למתחרים האחרים בשוק, חשוב להבין שגם עסקים קטנים צריכים למתג את העסק שלהם, ועל כאן יצרנו שירות של מיתוג עסקים קטנים. מדוע מיתוג לעסקים קטנים חשוב באותה מידה? משום שדווקא לעסקים קטנים לרוב יש תחרות גדולה יותר על פלחי שוק מסויימים ורבים דומים למשניהם. מיתוג עסקים קטנים, שהוא חלק ממכלול של מיתוג באינטרנט – דורש לא מעט יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, על מנת להביא תוצאות בתקציבים המתאימים לעסקים קטנים.

מי צריך מיתוג?

עקב הביקוש הגובר בקרב עסקים קטנים לשירותי מיתוג, אנו מציעים במיכליקה למתג כל עסק בין אם העסק קטן או גדול. המיתוג הוא למעשה עוד משלב הקונספט והוא למעשה קובע איך כל הגורמים הרלוונטיים של העסק יראו.

לדוגמא, נאמר שמישהו מחליט לפתוח מסעדה. שוק המסעדות הוא רווי ותחרותי ביותר. לכן, חייבת מלבד לאסטרטגיה עסקית, להיות לבית העסק גם אסטרטגית מיתוג נכונה. נאמר שהמסעדה הינה מסעדה אסייתית, על בית העסק לדעת איך ירצה למתג את המסעדה האסייתית שלו מבין כל המתחרים. הוא חייב למעשה שיהיה למסעדה ייחוד משלה, דברים שיאפיינו אותה ואלמנטים שלבסוף יזהו אותם עם העסק ויגרמו לציבור הלקוחות להזדהות ולהכיר את המותג.

הדבר נכון לכל תחומי העיסוק וכמעט לכל ענפי העסקים. מיתוג עסקים קטנים נכון מתחיל הכל משלב עיצוב הלוגו, ניירת המסמכים של הארגון, כרטיסי הביקור, אתר האינטרנט, ואף עיצוב המשרדים. בשביל שעסק יצליח ויהיה בעל ייחוד על פני המתחרים הוא חייב להכיל אלמנטים שייחודיים רק לו על פני האחרים ולכן תהליך המיתוג רצוי שיעשה כבר בהקמת העסק.

אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר על מנת לקבל עוד מידע על מיתוג לעסקים קטנים וחבילות מיתוג אטרקטיביות במיוחד.

ליצירת קשר אנא השאר פרטים
אם מצאת את זה מעניין, אולי גם זה יעניין אותך:
עיצוב אתרי אינטרנט
מגזין עיצוב

עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט- לחשוב מחוץ לקופסא העולם שלנו משתנה כל הזמן, הטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח והקצב רק גובר וגובר. בהתאמה לכך

קרא עוד ←
עיצוב ובניית אתרים
מגזין עיצוב

עיצוב ובניית אתרים

מיתוג זה שם המשחק כחברת עיצוב ובניית אתרים,עיצוב גרפי ומיתוג לעסקים וחברות, אנו יכולים לספר לכם, שלא מעט פעמים אנו נתקלים

קרא עוד ←
קידום אורגני וממומן
מגזין עיצוב

קידום אורגני וממומן

מזל טוב, בשעה טובה ומוצלחת סיימתם לבנות את האתר שלכם וכעת, הגיע הזמן לקדם אותו. ועכשיו בואו נדבר תכלס, בואו נודה

קרא עוד ←
עיצוב אתר
מגזין עיצוב

עיצוב אתר

עיצוב אתר הוא מקצוע מבוקש מאוד ונחוץ היום מאי פעם. אם בעבר יכולותיו של מעצב גרפי טוב היו נמדדות בפרמטרים רבים כמו:

קרא עוד ←