מיתוג אישי

מיתוג אישי מותאם אישית לצרכי הלקוח

מי מאיתנו לא חלם על מותג משלו, מוצר שמזוהה רק איתו וכשמזכירים את שמו, ישר יודעים במי מדובר ובמה. מיתוג אישי זה בדיוק זה- לזהות את המוצר עם הבן אדם, ולדעת שכשאומרים למשל את המילה- דיאטה, ישר קופצים לראש השמות המזוהים עם הנושא – למשל מירי בלקינד.

ישנם מאות אם לא אלפים בכל תחום תחרותי אשר מתחרים על אותם לקוחות ובעצם מוכרים אותם שירותים. בדיוק מסיבה זו, חשוב לדעת למצב את עצמך מעל שאר המתחרים הקיימים בשוק ולדעת לבדל את עצמך. בין אם מדובר בעסק חדש אך גם בעסק ישן, חשוב ליצור שם טוב למוצר אותו רוצים למכור, ובד"כ מוצר טוב מזוהה עם שם טוב של בעליו ואו יוצריו. לשם כך – אתה צריך משרד מיתוג שיודע מה הוא עושה.

כך למשל, שאם נרצה לפתוח חנות למכירת בגדי מעצבים, נרצה להדגיש את הייחוד שיש לחנות על פני האחרות, וכמובן להשתמש בשם שלנו כאפשרות לדחוף את העסק קדימה. מפני שלא חסרות הרי חנויות למכירת בגדי מעצבים, אך אנו נרצה לגרום לכך שכאשר עולה השם שלנו כבעלי החנות, או שעולה השם של המותג שאותו אנו רוצים למכור, יעלה פריט, לוגו עסקי או תמונה אשר מזוהה עם המוצר כל כך, שאנשים מיד יזכרו את שמו של המוצר ואת החנות.

כאשר ניגשים לבצע אסטרטגית מיתוג אישי, חשוב לנו לדעת מה המוצר, מי הלקוח, מה הוא רוצה להשיג מהמוצר, היכן הוא ממקם את המוצר בין המתחרים הן במחיר והן באיכות ועוד גורמים שונים שעוזרים לנו לרקוח את הנוסחה המנצלחת עבור בית העסק. תהיך המיתוג הוא למעשה קריאה נכונה של התמונה ומצב העסק הקיים לעומת מה שרוצים להשיג ומה האידאל של בעל העסק מהמוצר. לאן הוא רוצה להגיע עם המוצר שלו ובעזרת המיתוג הנכון הוא אכן יגיע לנקודה עליה הוא חולם.

 

חבילות מיתוג אישי:

מיתוג אישי כולל בתוכו בד"כ: עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב ניירת משרדים, עיצוב לרשתות חברתיות, עיצוב חתימה אלקטרונית למיילים ועוד'. חבילת מיתוג בסיסית מתחילה מ-250 ₪ בלבד לחודש ב-10 תשלומים שווים.
אנחנו במיכליקה – מיתוג ועיצוב גרפי מומחים במיתוג אישי ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל מיתוג אישי שתפור במיוחד בשבילכם.

ליצירת קשר אנא השאר פרטים
אם מצאת את זה מעניין, אולי גם זה יעניין אותך:
עיצוב אתרי אינטרנט
מגזין עיצוב

עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט- לחשוב מחוץ לקופסא העולם שלנו משתנה כל הזמן, הטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח והקצב רק גובר וגובר. בהתאמה לכך

קרא עוד ←
עיצוב ובניית אתרים
מגזין עיצוב

עיצוב ובניית אתרים

מיתוג זה שם המשחק כחברת עיצוב ובניית אתרים,עיצוב גרפי ומיתוג לעסקים וחברות, אנו יכולים לספר לכם, שלא מעט פעמים אנו נתקלים

קרא עוד ←
קידום אורגני וממומן
מגזין עיצוב

קידום אורגני וממומן

מזל טוב, בשעה טובה ומוצלחת סיימתם לבנות את האתר שלכם וכעת, הגיע הזמן לקדם אותו. ועכשיו בואו נדבר תכלס, בואו נודה

קרא עוד ←
עיצוב אתר
מגזין עיצוב

עיצוב אתר

עיצוב אתר הוא מקצוע מבוקש מאוד ונחוץ היום מאי פעם. אם בעבר יכולותיו של מעצב גרפי טוב היו נמדדות בפרמטרים רבים כמו:

קרא עוד ←