עיצוב לניוזלטר

 

ניוזלטר הוא אחד מן הכלים החשובים והיעילים ביותר בעולם השיווק המודרני.

באמצעות ניוזלטר אתם יכולים לשמור על תקשורת שוטפת עם לקוחות קיימים ולבסס קשרים לקוחות פוטנציאליים, לפרסם מבצעים ייחודיים, לחלוק עם המנויים מידע שימושי אודות העסק שלכם ואפילו לחזק את המותג העסקי. אך בעוד שכל היתרונות האלה נשענים על תוכן הניוזלטר, האם אי פעם עצרתם כדי לחשוב על חשיבותו של עיצוב לניוזלטר?

תחשבו על מכתב שמגיע בדואר: כמובן שתמיד כיף לקרוא את תוכן המכתב, במיוחד אם הוא מכיל מידע שחשוב לנו באופן אישי, אך תחשבו עד כמה ההתרגשות שלכם תהיה גדולה יותר ברגע שתקבלו מכתב בתוך עטיפה מרהיבה שעוצבה במלאכת מחשבת. אנו במיכליקה מאמינים שרושם ראשוני הוא עיקרון שיווקי חשוב מן המעלה הראשונה.

לכן אנחנו משקיעים את כל המשאבים היצירתיים שלנו על מנת לעזור ספק ללקוחות שלנו את המעטפת החיצונית שתעשה רושם כל כך חיובי, שהיא תותיר את המנויים שלכם בפה פעור.

כיצד עיצוב דיוורים נכון ישדרג את רשימת התפוצה שלכם?

  • מיתוג יעיל – מותג הוא כרטיס הביקור של העסק, ושליחת ניוזלטר למעשה מעניקה לכם הזדמנות נוספת להציג את כרטיס הביקור שלכם בפני הקוראים. ניוזלטר מעוצב מחזק את הנראות שלכם בעיני הקוראים וחוקק את המותג שלכם בתודעתם. אנו במיכליקה נעזור לכם להפוך את רשימת הדיוור שלכם למותג בפני עצמו, על ידי עיצוב ניוזלטר שהוא ממש ממתק לעיניים!
  • ייחודיות לעומת המתחרים – כיום עסקים רבים משתמשים בשיווק באמצעות רשימות דיוור, וקרוב לוודאי שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מנויים גם אצל המתחרים שלכם. ניוזלטר מעוצב בצורה אסתטית ויעילה יבדיל אתכם מהמתחרים וללא ספק יעלה את המניות שלכם אצל לקוחות פוטנציאליים.

אנו במיכליקה יודעים שאווירה נעימה מעודדת את הקורא להמשיך לקרוא את התוכן שנשלח אליו, ולכן אנחנו מקפידים להשתמש בצבעים, בפונטים ובאמצעים חזותיים אחרים שמשרים על הקורא אווירה נעימה, כך שהוא ייהנה מתהליך הקריאה ויצפה לפעם הבאה בכיליון עיניים.

 
ליצירת קשר אנא השאר פרטים
אם מצאת את זה מעניין, אולי גם זה יעניין אותך:
כיצד משנים את שם עמוד העסק בפייסבוק?
מגזין עיצוב

כיצד משנים את שם עמוד העסק בפייסבוק?

העמוד העסקי שלכם ברשת החברתית המאוד פופולרית – פייסבוק, הוא למעשה אתר אינטרנט לכל דבר. נכון, יש לו מבנה די קבוע

קרא עוד ←
מיתוג בפייסבוק
עיצוב לרשתות חברתיות

מיתוג בפייסבוק

בכל מקום אתם רואים אותם: הולכים ברחוב ובוהים בטלפון הנייד, יושבים באוטובוס או על המיטה עם המחשב הנייד. אלו הם אנשי

קרא עוד ←
עיצוב גרפי לפייסבוק
עיצוב לרשתות חברתיות

עיצוב גרפי לפייסבוק

כבר לפני עשרים שנה הבינו כולם שהעתיד הוא באינטרנט וכולם חיפשו שירותים של בניית אתרים; דבר שלא השתנה עד היום, רק

קרא עוד ←
עיצוב דף פייסבוק עסקי
עיצוב לרשתות חברתיות

עיצוב דף פייסבוק עסקי

אם היום אתם לא נמצאים בפייסבוק אז אתם נחשבים ללא קיימים. כל אחד יודע שהפייסבוק הפך לתעודת הזהות השנייה שלנו בעולם

קרא עוד ←