שאלות ותשובות

פיתוח אפליקציה הוא עניין לא זול, בעיקר במידה ויזם הרעיון והאפליקציה איננו איש טכני. בדרך כלל פיתוח אפליקציה לוקח זמן רב ושעות אפיון ותכנות ועיצוב רבות, ולכן גם זמן העבודה על אפליקציה הוא יקר. עם זאת, בשוק פיתוח האפליקציות היום נהוג לסגור שיתופי פעולה בין צדדים בתהליך הפיתוח והעיצוב ואז ניתן לחסוך כסף רב על שעות עבודה.
עיצוב לוגו מתחיל מחשיבה על קונספט, ומתכתב בהמשך עם המותג עצמו - לכל עסק יש את המאפיינים שלו ולכן חשוב לעצב את הלוגו לפי המאפיינים של אותו עסק- אם מדובר בחנות נעליים או באתר חנות עדכני ונוצץ. עיצוב לוגו חייב להכיר לעומק את כל המאפיינים של השוק של אותו עסק, של המתחרים ושל הלקוחות וככה מתחילים לעצב לוגו איכותי ומדוייק.
לבחור חברה לבניית אתרים זה תהליך לא פשוט שדורש תשומת לב ובדיקה רצינית. קיימות המון חברות לבניית אתרים אבל קשה לבחור טובות. בניית אתרים מתחלקת לאפיון אתר, עיצוב אתר, בניית אתר, ופיתוח. חברה טובה לבניית אתרים צריכה להבין באופן משמעותי בכל השלבים האלו וכמובן במקביל לספק שירות לקוחות טוב ולהיות אמינה ביותר.
מומלץ לבקש לראות תיק עבודות, לבקש לקוחות ממליצים ובאופן כללי להתרשם מהחברה, מבעלי התפקידים וממנהל הפרוייקט.
בחירה של מעצב גרפי היא בדומה לבחירה של בעלי מקצוע רבים אחרים רק שבמקרה הזה מדובר בבעל מקצוע שחשוב לשים דגש על הצד האסטתי ולוודא שמדובר במעצב או בחברה לעיצוב שנמצאת באותו ראש כמו המזמין. לכן, חשוב לבקש לראות עבודות לדוגמא ותיק עבודות שמעיד על עבודות שעשה המעצב הגרפי או החברה לעיצוב גרפי, לבקש ממליצים, וכמובן להרגיש האם המעצב הוא אחד שניתן לדבר איתו, האם הוא יודע להקשיב לבקשות שלנו ובכלל האם יש כימיה איתו.
כן. אנחנו נותנים מענה ופתרונות עיצוב ממגוון רחב של תחומים ולעסקים וחברות בתחומים שונים. עיצוב לפרינט, עיצוב לאינטרנט, עיצוב לקמפיינים ועיצוב אתרים הם רק חלק מהמוצרים אותם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו.