עיצוב אפליקציות

אפליקציות מיוצרות בקצב מסחרר. ומאוקיינוס האפליקציות קשה לברור את הטובות מביניהן.

היום כל אתר, תוכנה או שירות שניתן באינטרנט מפתח אפליקציה נגישה לציבור הרחב ולמייחל לרגע שאלפים יורידו את האפליקציה שפיתחנו.

כל אפליקציה למעשה אחרי שלב הרעיון, המיתוג והקונספט עוברת בשלב כלשהו לשלב העיצוב. איו ספק שעקב העודף ההלוך וגובר באפליקציות שחלקן מבריקות וחלקן מיותרות לחלוטין, היום יש צורך יותר מתמיד להשקיע בעיצוב האפליקציה ובממשק המשתמש שלה וכך להשיג נראות טובה יותר ועדיפות על פני האחרים.

עיצוב אפליקציות

אפליקציה סקסית

אפשר להמשיל את עיצוב האפליקציה לעיצוב מכונית- מבין כל שאר המכוניות, עיצוב המכונית הוא מהאלמנטים הבולטים שיגרמו לאדם מסוים לרכוש דווקא אותה ולא את האחרות- גם אם יש להן את אותם הנתונים. כך בדיוק המצב כאשר ניגשים לבחור אפליקציה להורדה. המשתמש מעבר לשימוש באפליקציה בוחר את האפליקציה לפי איפה שהעין שלו מושכת אותו. אם האפליקציה סקסית בעינו הוא יבחר להוריד אותה, ואם לא אז כנראה יוותר.

תהליך עיצוב האפליקציה

עיצוב אפליקציה מתחיל תחילה בתכנון ואפיון האפליקציה בהתאם לדרישת המפתחים. בדומה לעיצוב אתרים ועיצוב לוגו, עיצוב אפליקציה דורש כשרון רב של המעצב הן בהעברת המסר השיווקי, ובחירת הקו העיצובי והן בעבודה רצופה עם המתכנתים ועם המפתחים של אותה אפליקציה על מנת שיוכל להעביר את המסר במדויק.

כיום, מפתחי אפליקציות הבינו שעיצוב האפליקציה חיוני להצלחת האפליקציה ולא חוסכים על עיצוב האפליקציה. בין אם מדובר במוצר ראשוני לפני גיוס ובין אם מדובר באפליקציה שהגיעה לשלב מתקדם הן בפיתוח והן בגיוס.

לנו במיכליקה יש את הנסיון ואת הידע לעיצוב אפליקציות ברמה המקצועית ביותר ומצוות מיומן בשיתוף פעולה עם הלקוח.

רוצים לשמוע עוד על עיצוב אפליקציות? צרו קשר ב- 04-6992665

ליצירת קשר אנא השאר פרטים
אם מצאת את זה מעניין, אולי גם זה יעניין אותך:
מיתוג עסקי
מגזין עיצוב

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי  – הצעד הראשון להצלחה מטרתו של תהליך מיתוג אתרי אינטרנט הינו לאפיין את הדי. אן. איי של העסק (אין

קרא עוד ←
עיצוב אתרים
מגזין עיצוב

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים –  כי אתר מעוצב מוכר יותר עודף הגירויים הקיים ברחבי הרשת, לצד התחרות הגוברת בכל תחום מסחרי, דורשת מאיתנו

קרא עוד ←
עיצוב אתרי אינטרנט
מגזין עיצוב

עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט- לחשוב מחוץ לקופסא העולם שלנו משתנה כל הזמן, הטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח והקצב רק גובר וגובר. בהתאמה לכך

קרא עוד ←
עיצוב ובניית אתרים
מגזין עיצוב

עיצוב ובניית אתרים

מיתוג זה שם המשחק כחברת עיצוב ובניית אתרים,עיצוב גרפי ומיתוג לעסקים וחברות, אנו יכולים לספר לכם, שלא מעט פעמים אנו נתקלים

קרא עוד ←