כיצד משנים את שם עמוד העסק בפייסבוק?

כיצד משנים את שם עמוד העסק בפייסבוק?
העמוד העסקי שלכם ברשת החברתית המאוד פופולרית - פייסבוק, הוא למעשה אתר אינטרנט לכל דבר. נכון, יש לו מבנה די קבוע ובדומיין שלו תמיד תופיע המילה "facebook", אבל הוא עדיין אתר. מעבר לכך, פייסבוק דואגת לבצע שיפורים והתאמות בנראות ובנוחות של דפים עסקיים במובייל. ברור לחלוטין, שבזירת הפייסבוק, אנו כל הזמן צריכים להראות ולהיראות ולכן, בדיוק כמו שלאתר האינטרנט שלנו אנו בוחרים שם וכתובת דומיין קליטים לזכירה ולכתיבה, כך עלינו לעשות כאשר אנו פותחים עמוד פייסבוק עסקי. במיוחד עכשיו, כשפייסבוק הודיעו לאחרונה על השקת הממשק "Search FYI" (חיפוש לידיעתך - בתרגום חופשי), חשוב שיהיה לכם עמוד עסקי בפייסבוק וחשוב שתדאגו שיהיה לכם עיצוב דף פייסבוק מקצועי. הממשק החדש ישפר משמעותית את תוצאות החיפוש של גולשי פייסבוק. תוסיפו לזה את העובדה שלפי פייסבוק בכל יום מתבצעים 1.5 מיליארד חיפושים ושניתן למצוא כיום יותר מ-2 טריליון פוסטים למנוע (שלא היה ניתן למצוא קודם לכן) והרי לכם סיבה מספיק טובה להקמת דף עסקי בפייסבוק.

בחירת שם עמוד עסקי בפייסבוק - מה חשוב לדעת

לפני שנסביר לכם כיצד ניתן לשנות את שם העמוד שלכם, נבהיר שבחירת שם העמוד העסקי שלכם בפייסבוק, הינה קריטית ביותר להצלחה ולפרסום של הדף ואם נבחר שם "לא נכון", אנו עלולים לאבד לידים. בבחירת השם כדאי להתחשב בדברים הבאים:
  • שפה- האם אנו רוצים שם בעברית או באנגלית או גם וגם לדוג': Coca cola-  קוקה קולה.
  • השם הנבחר יופיע בכל פוסט ופרסום.
  • עמוד הפייסבוק יופיע במנועי החיפוש.
  • שם העמוד צריך להיות זהה לשם העסק.
  • מטרת השם היא להעביר את מהות העסק.
  • בחירת שם קליט, שלא יהיה מסורבל.
חשוב לדעת, פרט לבחירה נכונה של שם העמוד, יש לשים לב לבחירת השם ב-URL – כתובת האתר.  ברירת המחדל היא כתובת מסורבלת עם סימנים ומספרים וחשוב לערוך ולשנות לשם פשוט ונוח לדוג':  www.facebook.com/nike וכדומה.

שינוי שם עמוד עסקי

בכדי להגדיר את שם העמוד שלכם יש ללחוץ על About ולאחר מכן Page Info. אתם תראו שם שורה של שם העסק ולידו כפתור קטן של Edit. 1
2
חשוב! בדרך זו ניתן לשנות את שם הדף, רק בתנאי שיש לעמוד ש לכם פחות מ-200 לייקים.

במידה ויש לכם יותר מ-200 לייקים

3 לאחר מכן יש לעקוב אחר ההוראות. בגדול עליכם לשלוח הודעה לפייסבוק שבה אתם מבקשים לשנות את שם העמוד ומדוע. שימו לב לפעמים צריך לשלוח את הבקשה מס' פעמים עד שפייסבוק מאשרת את שינוי השם ובנוסף, ישנם דפים שאין באפשרותם לשלוח בקשת שינוי שם (עקב סיבות שונות), בדרך שהראינו לכם. לסיכום, אל תתנו לגולשים להתאמץ יותר מידי. הקפידו לבחור שם מדויק ככל האפשר לעמוד העסק ולכתובת האתר שלכם מלכתחילה וכך תמנעו מפרוצדורה מיותרת.